AGMA'nın Gururlu Üyesi!

AGMA'nın Gururlu Üyesi!

I-MAK, AGMA'ya yeni üyeliğini duyurmaktan gurur duyuyor!

IMAK Reduktor


 

1916 yılında kurulan American Gear Manufacturer Association (Amerikan Dişli Üretici Birliği), dişli, kaplin, ilgili güç aktarma bileşenlerinin ve ekipmanlarının; tasarımı, üretimi ve uygulamasında yer alan; şirketler, akademisyenler ve danışmanların oluşturduğu bir dernektir.

AGMA üyesi şirketler şu anda 495'ten fazla seçilmiş üyeden oluşmaktadır. ABD, Meksika ve Kanada'dan dişli üreticilerinin yanı sıra dünya çapında 30'dan fazla ülkeden üye içermektedir.

AGMA, Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Standartlar Enstitüsü tarafından dişlilerle ilgili olarak tüm ABD standartlarını yazmak için akredite edilmiştir.

AGMA ayrıca Uluslararası Standardizasyon Örgütü'nün (International Organization for Standardization-ISO) Teknik Komite 60 (Technical Committee 60) başkanıdır. TC 60, tüm uluslararası dişli standartlarının geliştirilmesinden sorumlu komitedir.

Başkanlık pozisyonunun tutulmasına ek olarak, AGMA, dişli muayenesi ve testleri ile ilgili aktif ISO çalışma gruplarına da başkanlık eder.

I-MAK; AGMA’ya katılarak, Kuzey Amerika’daki konumlarını pekiştiriyor ve ABD’de yeni teknik gelişmeler, yenilikler ve zorluklar için hazırlanıyor.