I-Mak Redüktör maden ocakları için özel çözümler

I-Mak Redüktör maden ocakları için özel çözümler

Optimum çalışma için güçlü çözümler

IMAK Reduktor
Yaklaşık yarım yüzyıldır, I-MAK taş ocakları için özel çözümler geliştirmektedir. Güney Afrika'daki dev madenlerde, Polonya’daki tuz madenlerinde, Fas’daki fosfat ocaklarında ve Hindistan’daki madenlerde, I-MAK çözümleri her gün taş, kum ve minerallerin ezilme, kırılma, yıkama ve aktarma işlemlerinde kullanılmaktadır.
 
I-MAK ürünleri tozlu ortamlarda, ağır yükler altında ve kesintisiz çalışma için uyarlanmıştır. I-MAK redüktörlerinin özellikleri sayesinde, kullanıcılar daha düşük işletme maliyetleri, düşük enerji tüketimi ve minimum duruş sürelerini elde etmiş oluyorlar. IRK serisi redüktörler, kaplinlere ve kayış tahriklerine mükemmel alternatiflerdir. Konveyör tamburları ile doğrudan bağlantı için tasarlanan IRK Serisi Konik Dişli redüktörler, tesisatların güvenliğini arttırırken aynı zamanda su ve toz girişimlerine karşı da koruma sağlıyor.
 
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve piyasanın sürekli artan taleplerini karşılamak için I-MAK redüktör, redüktörlerini bu zorlu sektörün gereksinimlerine göre tasarlamak için makina üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışıyor.
 
I-MAK ayrıca, alanlarında hızlı yardım ve destek sağlamak için sıkı bir bayi ve servis-hizmet merkezi ağları geliştirdi. Bu merkezler, dünya çapında I-MAK teknik merkezleri tarafından desteklenmekte olup, tam dişli motorları ve vitesleri azaltılmış sürede teslim etmektedir.

I-MAK, madencilik ve taşocakçılığı endüstrileri için ,geniş bir ürün yelpazesi ve çözümleri ile: IR Serisi - Helisel dişli redüktörler, IRK Serisi- Konik dişli redüktörler, IRO ve IRN - Serisi kovan montajlı redüktörler, A Serisi - Ağır Hizmet tipi redüktörler, YP Serisi – Paralel milli helisel dişli redüktörler önermektedir.
Madencilik ve taş ocakları için özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen I-MAK Redüktör uzmanlarımıza başvurun.


IMAK Reduktor