IMAK Hannover Messe 2019'da

IMAK Hannover Messe 2019'da

Önceki yıllardaki gibi, İ-MAK dünyanın en büyük endüstriyel etkinliğinde yer aldı.

IMAK ReduktorDünyadaki en büyük endüstriyel etkinlik olarak tanımlanan ve İ-MAK için önemli olan Hannover Messe 2019’a, bu yıl şirketimiz; ürünlerini sergilemek ve tanıtmak için geri döndü. Bu sayede önemli endüstriler için yeni yenilikçi ürünler ve özel olarak tasarlanmış çözümler sergilemek için avantaj buldu. Kabine gelen ziyaretçilerin ve ortakların en çok dikkatini çeken, rulo form endüstrisi için üretilen özel ADS Serimizin yanı sıra IRK serisinin en büyüğü IRKM 153 oldu.

Bu yılki konferans ve sergideki odak noktamız, yeni Monobloc A Serisinin resmi tanıtımıydı. 14'ten fazla gövde boyutu ve çıkış torku 5.500 - 38.800 Nm arasında değişen bu yeni dişli kutusu, şimdiden 1.000.000 ürün çeşidine sahip, ürün yelpazemize önemli bir katkı sağlıyor; müşterilerimize deneyim ve seçenek sunuyor.

Bu heyecan verici 5 gün boyunca Almanya'nın Hannover kentinde bize katılan tüm ziyaretçilerimize ve ortaklarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.
Gelecek yıl hepinizi görmek, bir sonraki serimizin yeni ürünlerini, inovasyon ve sürprizleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
 
IMAK Reduktor IMAK Reduktor IMAK Reduktor IMAK Reduktor